Jak jsme potkali tříkolku

Před pěti lety do našeho života vstoupila událost, která nám ho všem změnila. Po vážném úrazu hlavy, skončil můj manžel s těžkým ochrnutím pravé strany těla, s poškozeným zrakem a neschopností mluvit. Začal nekonečný kolotoč rehabilitací a nezdolného úsilí o návrat do života, který by nás zase těšil. Bylo a je to dlouhé a náročné, to každý s podobnou sitaucí dobře zná.

Hledali jsme něco, co by nám umožnilo, navzdory mnoha omezením, svobodný pohyb mimo domov. Pátrali jsme, zkoušeli jsme a našli jsme, tříklolku Van Raam. Sedneme, zafixujeme manželovi nohu do šlapky a jedeme; do přírody, do města, na nákupy, na návštěvu. Já řídím, manžel má svoje řídítka pro ovládání rychlostí. Šlapat můžeme oba, jeden, nebo se vozíme díky elektrickému pohonu. Je to absolutně skvělé. Nejlepší věc, kterou jsme v rámci návratu do života a rehabilitaci pořídili.

Tříkolka přinesla potěšení nám oběhma a víme, že je mnoho lidí, kteří by z ní měli stejný užitek a radost. Často nás lidé na našich cestách zastavují a ptají se na možnost pořízení.

My jsme pro ni museli do Německa, bližší dealer nebyl. A tak jsme udělali další krok; oslovili jsme firmu Van Raam a náš syn, Dorian, se po osobním setkáním s exportním manažerem v Nizozemí stal oficiálním prodejcem pro českou republiku.